Superwizje
Superwizja jest niezbędnym i stałym aspektem rozwoju psychoterapeuty na jego drodze zawodowej, niezależnie od jego doświadczenia i przygotowania teoretycznego.
Superwizja jest niezbędnym i stałym aspektem rozwoju psychoterapeuty na jego drodze zawodowej, niezależnie od jego doświadczenia i przygotowania teoretycznego.
We Wrocławskim Instytucie Psychoterapii odbywają się superwizje grupowe kliniczne i szkoleniowe oraz superwizje indywidualne. Są one głównie prowadzone w podejściu integracyjnym z odwołaniem się do metateorii i zasad pragmatyzmu terapeutycznego.
Superwizje grupowe odbywają się regularnie raz w miesiącu, a indywidualne w zależności od ustalonego kontraktu.
Zgłoszenia na superwizję przyjmowane są po wypełnieniu i przesłaniu ankiety zgłoszeniowej (dostępna poniżej) na e-mail: info@wip.wroclaw.pl
Koszt udziału w superwizjach uzależniony jest od wyboru Superwizora.
Dr n. med., specjalista psychiatra dzieci i młodzieży oraz specjalista terapii środowiskowej. Certyfikowany psychoterapeuta i superwizor Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Hipnoterapeuta ericksonowski (Zist - Penzberg, Niemcy) terapeuta Otwartego Dialogu (Institut fur Sozialpschiatrie Mecklenburg, Niemcy). Certyfikowany psychoterapeuta i trener Psychoterapii Pozytywnej (WAPP, Wiesbaden, Niemcy). Członek zarządu WAPP. Przewodniczący Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii. Dyrektor Wrocławskiego Instytutu Psychoterapii. Od lat rozwija autorski model krótkoterminowej terapii zintegrowanej.
Specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeuta i superwizor-aplikant Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest absolwentem czteroletniego szkolenia Ecole Europeenne de Psychotherapie Socio et Somato-Analytique w Strasbourgu i Krakowie. Ukończył całościowe szkolenie z psychoterapii akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, wykładowca Wrocławskiego Instytutu Psychoterapii i Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii.